​NSK Prophy-Mate NEO

 

NSK Prophy-Mate NEO -  AIR FLOW – PÍSKOVÁNÍ

Šetrnou metodou Airflow  získáte úsměv bez povrchových pigmentací. Airflow se provádí pomocí tzv. tryskového čištění (airpolishing neboli zubní peeling). Tato jemná metoda odstraní nepěkné zabarvení zubů z mezizubních prostor, jamek, ale  i z hladkých zubních povrchů. Airflow koncovka využívá sprej neboli rozprašovač s velmi jemným pískem, který jemně odstraňuje usazeniny ze zubů, respektive z jejich povrchů tak, aniž by poškodil tak potřebnou a užitečnou zubní sklovinu. Použitím této metody budou Vaše zuby opět hladké, zářivé a bílé jako dříve, přesně dle Vašich představ.

Jde o mechanický princip založený na velmi jemném pískování a leštění zubů. Při pískování mikročástice jedlé sody nebo glycínu odstraňují za pomoci proudu vzduchu a vody usazeniny z povrchových částí zubů. Pacienta tento zákrok nijak nezatěžuje a není nepříjemný. Tvorba nadměrné pigmentace může být zapříčiněna především špatnou či nesprávnou životosprávou. Především nadměrné kouření, pití kávy, čajů, červeného vína, užívání barevných dochucovadel, časte požívání barevných potravin a to vše negativně take ovlivňuje nedostatečná nebo špatně prováděná zubní hygiena.

Tyto zlozvyky mají největší vliv na Váš kvalitní a zářivý úsměv. Ošetření pomocí airflow je ekonomické a na přírodní bázi. Nijak tedy chemicky nezatěžuje Váš chrup.

Také v tomto případě používáme velmi kvalitní k pacientům šetrný a spolehlivý přístroj od firmy NSK Prophy-Mate NEO, který patří mezi absolutní špičku.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu

Váš Dentasmile UL tým