Bělení zubů

 

Bělení zubů:

Příjemný vzhled, rozzářený úsměv a zdravě vypadající zuby jsou dnes, v této době, kdy je na vzhled kladen velký důraz samozřejmostí a podmínkou úspěchu v osobním životě, v zaměstnání, ale také jen pro Váš dobrý pocit. Nejen z tohoto důvodu  patří bělení zubů v oblasti stomatologické péče ke stále žádanějším a velmi vyhledávaným výkonům. Celkové zabarvení zubů ovlivňuje kromě vrozených dispozic také kouření, pití kávy, čaje či užívání léků nebo dokonce výběr vhodné či pro zabarvení zubů nevhodné stravy. Pravděpodobně velmi málo lidí ví, že barva zubů se stále mění a lze ji každodenním chováním měnit či ovlivňovat.

Bělení zubů lze provádět dvěma způsoby.

Metoda domácího bělení, která vyžaduje několikadenní opakování bělící procedury, které Vám ochotně vysvětlí, případně nejasnosti objasní náš lékař. Pro získání dokonalého výsledku velmi záleží na dodržování pravidel a pokynů lékaře tak, aby vše probíhalo bez obtíží a dosáhli jste dokonalé bělosti zubů.

Dále lze využít naší služby jednorázového bělení v naší stomatologické ordinaci. Každý má jinou představu o ideálně bílých zubech a očekávání jsou mnohdy vyšší než je následná realita. Pro dosažení Vaši představy o dokonalé bělosti zubů je tak vhodné se svěřit do rukou našeho lékaře. Bělení zubů se provádí peroxidovým gelem o různě vysoké koncentrace. Gel je aktivován za pomoci plazmové či laserové lampy. Tyto technologie nám umožňují nabídnout našim pacientům nekomplikovaný, bezpečný a dokonalý způsob k dosažení optimální přirozené bělosti zubů. Bělící efekt těchto účinných látek spočívá především v tom, že pronikají sklovinou do vnitřní struktury zubů, kde dochází k rozpouštění organických barviv. Trvanlivost konečného výsledku velmi závisí na výchozí barvě a dodržování tzv. bílé diety, tedy hlavně na Vás! Detaily a podrobnosti k tzv. bílé dietě Vám rád poskytne náš pan doktor nebo naše sestřička v naší ordinaci Dentasmile UL s r.o. 

 

Těšíme se na Vás!

Váš Dentasmile UL tým